Vítejte na internetových stránkách chovatelské stanice "Laeto socii"

Velké psí přátelství začalo koupí fenky německého ovčáka Avy, jako společníka pro celou rodinu a na zahradu na hlídání. Ava s námi žila několik let. Postupem času jsem se začala aktivně věnovat sportovní kynologii a do naší rodiny přibyli další psí společníci. V květnu 2011 byla zařazena do výběrového chovu fenka NO Choice od Vlašimské brány a následně byla založena chovatelská stanice Laeto socii. Dalším přírůstkem do naší rodiny je celočerná fenka NO Awa Laeto socii , která je potomkem fenky Choice od Vlašimské brány.
Dalším mazlíčkem je foxteriérka Xaide od Rytíře Malovce, která též splňuje všechny podmínky chovnosti, má lovecký výcvik, ale stejně dobře jí je jak v přírodě, tak i doma na gauči.
Název CHS je volným překladem z latiny - radostní přátelé - a takoví psi v naší rodině jsou. :)Zabýváme se chovatelstvím, výchovou, sportovní kynologií a mysliveckou kynologií.

Individuální výcvik základních povelů ovladatelnosti psa, které by měl každý páníček a jeho čtyřnohý přítel znát je určen pro majitele pejsků, kteří jsou časově zaneprázdněni nebo nemají dostatek zkušeností.

A protože ani naši čtyřnozí mazlíčci nejsou ušetřeni všelijakých bolístek, provádíme "Bowenovy masáže" pro pejsky.


Vzpomínka na Ruby